HİZMET KONULARI

• Temizlik Hizmetleri.....................>
Detaylar için tıklayınız.
• Hastane Temizliği.......................>
Detaylar için tıklayınız.
• İlaçlama Hizmetleri.....................>
Detaylar için tıklayınız.
• Destek Hizmetleri.......................>
Detaylar için tıklayınız.

TEMİZLİK HİZMETLERİ

GÜNLÜK TEMİZLİK

Okullarda, bürolarda ve benzeri halka açık dairelerde günlük temizlik, bakım parlaklık ve hijyen öngörülür. Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmaya önem verdik. Günlük temizlikleriniz en modern araç ve gereçlerle sizlere en iyi temizliği profesyonelce sunulacaktır. Armador olarak sizlere en iyi ve en hesaplı en uygun hizmeti en kısa sürede daha çok iş sunmayı hedefliyoruz. Günlük temizlik konusunda bütün sorunlarınızı bizle paylaşabilirsiniz. Uzman ve profesyonel kadromuz sizlere gereken her türlü konuda yardımcı olacaktır.

CAM TEMİZLİĞİ

Her çeşit cam temizliği tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği ( çerçeve çeşidine göre bakımı ) bölme camların temizliği cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği. Bütün yukarıdaki adı geçen cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz. Sizlere en temiz en hesaplı ve profesyonelce temizliği sunacağımıza garanti veriyoruz.

HALI TEMİZLİĞİ

Halı temizliği firmamız tarafından çeşitli metodlar kullanılarak yapılmaktadır. Temizleme yöntemi halının cinsine, kirlilik derecesine, kullanım durumuna göre seçilebilir. Bunun için aşağıda belirtilen yöntemler kullanılır.

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Endüstri temizliği alanında fabrikaları, üretim makinelerini ve depoları özenle temizliyoruz. Üretim alanlarının yer temiziliği, bakımı, makinelerin yağlardan arındırılması-bakımı ve temizliği, Tabiki endüstri alanında ulaşım araçlarınızı ( otobüs, tren, uçak ve ticari araçlar ) standartlara göre tarafımızdan özenle temizlenmektedir. Hastane vb. türlü iş yerlerinizi hijyenik temizlemek en büyük sorumluluk ve görevimizdir. Restaurant, kantin, mutfak gibi temiz olması gereken alanlarda, hijyenik ortamı ARMADOR olarak sizlere sunuyor ve bilgilendiriyoruz.

   

Tüm hakları saklıdır © 2006 demirtemizlik.com.tr
Demir Nak.İnş.Tem.İlaç.Hiz.Pet.Tan.Gıda.Kuyumculuk San.Tic.Ltd.Şti.
Tel: (0.312) 473 30 93  -  Fax: (0.312) 473 30 96    E-Mail: info@demirtemizlik.com.tr
[
WEB TASARIM Eyüp SAVAŞ Gsm: 0506 979 19 19]